Šolsko prvenstvo OŠ Janka Modra 2017/2018

Naslov šolskega prvaka je obranil Jernej Zidar.

Najmlajši udeleženec: Aljaž Divjak.

Rezultati po kategorijah:

Deklice:
1. Simona Babnik
2. Živa Zidar
3. Iva Kampuš

Najmlajša kategorija (1.-3. razred):
1. Anej Hojnik
2. Iva Kampuš
3. Val Višček

Srednja kategorija (4.-6. razred):
1. Jernej Zidar
2. Anton Kosem
3. Juš Povirk

Starejša kategorija (7.-9. razred):
1. Matej Maver
2. Andraž Hojnik
3. Simona Babnik

                        OŠ Janka Modra 2017-2018
                                 Dol, 9.12.2017

  Mesto       Igralec                FED   Točke MBuch  Buch W-We
    1     (1) Zidar,Jernej           SLO    6.5  23.5  32.5  0.44  
    2     (4) Maver,Matej                   5.5  20.5  30.0  2.28  
    3     (3) Hojnik,Andraž                 5.5  19.5  28.0  2.07  
    4     (2) Kosem,Anton            SLO    5.0  23.0  32.0 -0.37  
    5     (5) Povirk,Juš                    4.5  20.5  29.0  1.35  
    6     (7) Babnik,Simona                 4.5  18.0  27.5  1.42  
    7     (9) Bado Koleša,Christian         4.0  20.5  27.5  1.05  
    8    (13) Hojnik,Anej                   4.0  18.0  24.0  0.69  
    9    (26) Zidar,Živa                    4.0  17.5  23.0  0.51  
   10    (11) Costantini,Mark               4.0  17.0  24.5  1.00  
   11    (20) Mehle,Lovro                   4.0  16.5  23.5  0.51  
   12    (17) Juvan Gospeti,Janže           3.5  21.5  29.5  0.47  
   13     (8) Babnik,Tadej                  3.5  21.0  28.0  0.22  
   14    (18) Kampuš,Iva                    3.5  18.0  24.0  0.09  
   15    (14) Hojnik,Anže                   3.5  15.5  23.5  0.42  
   16    (25) Višček,Val                    3.5  15.5  21.5  0.01  
   17     (6) Grujičič,Mark                 3.0  18.5  25.0 -0.57  
   18    (16) Jakopič,Mark                  3.0  16.0  23.0 -0.38  
   19    (19) Kuder,Ožbej                   3.0  15.5  21.5 -0.39  
   20    (15) Hudoklin,Matic                2.5  16.5  23.5 -0.62  
   21    (12) Divjak,Aljaž                  2.5  15.0  21.5 -0.91  
   22    (23) Petrovski,Val                 2.0  17.0  23.0 -1.29  
   23    (10) Baraga,Jakob                  2.0  12.5  16.5 -1.50  
   24    (24) Selšek,Mateja                 2.0  12.0  16.5 -1.50  
   25    (21) Ojstršek,Izak                 1.5  15.5  20.0 -2.00  
   26    (22) Ostrež,Nik                    0.5  13.0  18.5 -3.00  

Zahvaljujemo se Osnovni šoli Janka Modra za pomoč pri organizaciji tekmovanja.