Novoletni šahovski turnir sv. Helene, Dolsko 2019 – rezultati

                                         
Novoletni turnir sv. Helena Dolsko 2019, 29.12.2018

Končno stanje:

  Mesto       Igralec                   Tck  MBuch Buch  W-We
    1    (18) Pompe,Niko                8.5  38.0  48.0  4.00  
    2     (5) Kampus,Andrej             8.0  39.0  49.0  3.50  
    3    (34) Kosem,Rok                 7.0  38.5  50.0  2.00  
    4     (3) Zidar,Jernej              6.0  42.0  55.0  1.50  
    5     (4) Lipovsek,Martin           6.0  38.0  50.5  1.50  
    6    (31) Popovic,David             6.0  36.5  48.5  1.50  
    7    (25) Avsenik,Marko             5.5  36.5  49.0  1.00  
    8    (26) Melacher,Leopold          5.5  33.5  44.0  1.00  
    9     (2) Tekavc,Branko             5.5  33.5  43.5  1.00  
   10    (19) Hudoklin,Daniel           5.5  26.0  34.0  1.00  
   11    (12) Jerina,Anton              5.0  35.5  46.0  0.50  
   12    (22) Mitrevski,Goce            5.0  35.0  45.5  0.50  
   13    (27) Venta,Anton               5.0  33.0  43.0  0.50  
   14    (21) Kracan,Bojan              5.0  31.5  41.5  0.50  
   15    (23) Strubelj,Franci           5.0  30.5  41.5  0.50  
   16     (8) Rupnik,Marjan             4.5  36.0  45.0  0.00  
   17     (1) Popovic,Pavle             4.5  29.5  37.0  0.00  
   18    (28) Kosem,Matija              4.0  35.5  45.5 -0.50  
   19    (32) Kosem,Anton               4.0  33.0  43.0 -0.50  
   20     (9) Povirk,Jus                4.0  30.5  38.5 -0.50  
   21    (13) Kotar,Martin              4.0  28.0  38.5 -0.50  
   22    (30) Bado Kolesa,Christian     4.0  28.0  36.0 -0.50  
   23    (10) Kampus,Iva                4.0  28.0  35.5 -0.50  
   24    (11) Kampus,Vid                4.0  27.5  35.0 -1.00  
   25    (17) Hudoklin,Matic            4.0  26.0  36.5 -1.00  
   26    (29) Kuder,Ozbej               4.0  23.5  30.5 -0.50  
   27     (7) Zidar,Lucka               3.0  28.5  37.0 -1.50  
   28    (14) Kotar,Andi                3.0  27.0  34.5 -2.50  
   29    (15) Divjak,Urban              3.0  25.0  33.5 -1.50  
   30    (24) Hribar,Pavel              3.0  25.0  32.0 -2.00  
   31    (16) Divjak,Aljaz              3.0  24.5  30.0 -2.00  
   32     (6) Zidar,Ziva                2.0  23.5  33.5 -3.00  

                                              Arbiter: Rok Kosem

WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: SS TD Dol pri Ljubljani

21. občinsko prvenstvo – rezultati

Absolutna kategorija:

  Mesto       Igralec              Točke MBuch  Buch 
    1     (1) Kampuš,Andrej          6.0  21.5  30.0 
    2     (2) Jerina,Anton           5.5  21.0  30.0  
    3     (6) Lipovšek,Martin        5.5  20.0  27.0  
    4     (5) Kosem,Matija           4.5  21.5  30.5  
    5     (7) Mitrevski,Goce         4.0  17.0  23.0  
    6    (13) Radivojevič,Nebojša    4.0  15.5  21.5  
    7     (3) Avsenik,Marko          3.5  21.0  26.5  
    8     (4) Mavrel,Franc           3.5  15.5  21.5  
    9     (9) Melacher,Leopold       3.5  15.0  21.5  
   10     (8) Kračan,Bojan           3.0  23.0  32.0  
   11    (11) Požek,Miran            3.0  13.5  18.0  
   12    (10) Peršin,Primož          2.0  15.0  19.0  
   13    (12) Tekavc,Brane           1.0  16.0  21.5  

Kategorija U-20:

  Mesto       Igralec              Točke MBuch  Buch
    1     (1) Zidar,Jernej           7.0  20.5  29.0  
    2     (3) Magerl,Žan             5.5  20.0  30.0  
    3     (4) Kosem,Peter            4.5  18.0  26.0  
    4     (2) Kosem,Anton            4.5  17.5  27.5  
    5     (8) Gorta,Nik              4.0  20.0  29.0  
    6    (11) Kotar,Martin           4.0  20.0  28.5  
    7     (5) Ferenc,Tinka           4.0  17.5  26.0  
    8    (14) Bado Koleša,Christian  4.0  15.5  22.5  
    9    (15) Bokal,Matej            4.0  14.0  18.0  
   10     (6) Maver,Matej            3.5  22.5  32.5  
   11     (7) Povirk,Juš             3.0  20.5  28.0 
   12    (13) Babnik,Tadej           3.0  18.0  23.5 
   13    (10) Ferenc,Martin          3.0  15.0  19.5 
   14     (9) Kampuš,Iva             3.0  14.0  21.0  
   15    (17) Zidar,Živa             3.0  14.0  18.0  
   16    (16) Divjak,Aljaž           2.0  17.0  21.5  
   17    (12) Kampuš,Vid             1.0  16.0  20.5 

Ekipno osnovnošolsko prvenstvo OŠ – Ljubljana

Ekipa OŠ Janka Modra je v kategoriji U-12 osvojila odlično drugo mesto:

M Ekipa
MT
Točke
BuchT
1 OŠ Nove Jarše 2
13
23.0
107.5
2 OŠ Janka Modra
13
23.0
100.0
3 OŠ Nove Jarše 4
10
16.5
111.0
4 OŠ Riharda Jakopiča
8
16.0
92.0
5 OŠ Vide Pregarc
7
13.5
79.5
6 OŠ Danile Kumar
7
13.0
106.5
7 OŠ Riharda Jakopiča 2
7
11.5
100.5
8 OŠ Vič
6
14.5
109.0
9 OŠ Prežihovega Voranca
6
13.0
105.0
10 OŠ Nove Jarše 5
5
10.5
82.5
11 OŠ Koseze 3
5
8.5
91.0
12 OŠ Polje
4
11.5
92.5
13 OŠ Koseze
4
10.0
80.5
14 OŠ Maksa Pečarja
3
7.0
83.0

Rezultati, slike in bilten so dosegljivi na
http://www.sah-zeleznicar.com/turnirji_83_rezultati.html

21. občinsko šahovsko prvenstvo

Šahovska sekcija TD Dol pri Ljubljani v soboto, 17. februarja 2018 ob 09:00 prireja 21. občinsko prvenstvo občine v šahu. Tekmovanje bo izvedeno v jedilnici osnovne šole Janka Modra na Vidmu.

Prihod udeležencev in potrditev prijav ter plačilo prijavnine (5 EUR) je petnajst minut pred začetkom turnirja.

Turnir (igralni čas – 15 minut) bo potekal v dveh ločenih skupinah:

1.) letnik 1998 in mlajši (mlajša kategorija – U20)
2.) letnik 1997 in starejši (absolutna kategorija)

Najboljši v vsaki skupini prejmejo medalje, zmagovalec v absolutni kategoriji prejme pokal. Pravico nastopa imajo igralci in igralke s prebivališčem v občini Dol pri Ljubljani in člani Šahovske sekcije TD Dol pri Ljubljani.

Predhodne prijave: [email protected] ali 040 456 664, Rok

Novoletni šahovski turnir sv. Helene 2018 – rezultati

Končno stanje

  Mesto       Igralec                FED   Točke MBuch  Buch W-We
    1     (2) Leben,Dušan                   9.0  35.0  45.5  0.88  
    2     (3) Majcen,Zoran                  7.0  38.5  52.5 -0.50  
    3    (28) Kosem,Rok                     6.0  40.5  53.5  0.78  
    4     (4) Avsenik,Marko                 6.0  35.0  46.0  2.38  
    5    (11) Kosem,Matija                  6.0  34.5  44.5  0.50  
    6    (21) Zidar,Jernej                  5.5  39.0  50.0  2.54  
    7    (25) Koščak,Blaž                   5.5  37.5  50.0  1.78  
    8    (13) Lipovšek,Martin               5.5  36.0  45.0  1.80  
    9    (12) Kračan,Bojan                  5.0  40.0  53.0  0.70  
   10    (24) Suhadolnik,Jernej             5.0  38.0  47.0  2.70  
   11    (18) Rupnik,Marjan                 5.0  32.5  41.5  0.38  
 12-13    (1) Jerina,Anton                  5.0  31.5  40.5 -2.44  
 12-13   (23) Suhadolnik,Janez              5.0  31.5  40.5  0.50  
   14    (27) Južnič,Jakob                  5.0  31.0  40.0  1.00  
   15    (16) Mitrevski,Goce                5.0  30.0  38.5  0.42  
   16    (14) Ložar,Uroš                    4.5  30.5  39.5  1.42  
   17    (26) Kosem,Peter                   4.5  29.0  35.0  0.00  
   18     (5) Mavrel,Franc                  4.0  36.0  46.0  0.40  
   19    (15) Melacher,Leopold              4.0  32.5  41.5 -0.68  
   20    (19) Tekavc,Brane                  4.0  31.5  40.5 -0.58  
   21    (22) Kosem,Anton                   4.0  31.0  40.0  2.72  
   22    (10) Kerč,Sara                     4.0  24.5  30.0  1.00  
   23    (30) Povirk,Juš                    4.0  24.5  29.5 -0.50  
   24     (8) Hudoklin,Danijel              3.5  30.0  36.5  0.50  
   25    (17) Pustotnik,Matija              3.5  28.5  38.5  0.32  
   26    (29) Kotar,Martin                  3.5  25.5  30.5 -0.50  
   27     (7) Cerar,Štefan                  3.0  24.0  29.0  0.00  
   28     (6) Bado Koleša,Christian         2.0  25.5  31.0 -1.50  
   29    (20) Zidar Aleš,Lučka              1.0  24.0  28.5 -2.50  
   30     (9) Hudoklin,Matic                0.0  25.0  31.0 -2.50  

S poševno pisavo so označeni najboljši trije osnovnošolci.

Šolsko prvenstvo OŠ Janka Modra 2017/2018

Naslov šolskega prvaka je obranil Jernej Zidar.

Najmlajši udeleženec: Aljaž Divjak.

Rezultati po kategorijah:

Deklice:
1. Simona Babnik
2. Živa Zidar
3. Iva Kampuš

Najmlajša kategorija (1.-3. razred):
1. Anej Hojnik
2. Iva Kampuš
3. Val Višček

Srednja kategorija (4.-6. razred):
1. Jernej Zidar
2. Anton Kosem
3. Juš Povirk

Starejša kategorija (7.-9. razred):
1. Matej Maver
2. Andraž Hojnik
3. Simona Babnik

                        OŠ Janka Modra 2017-2018
                                 Dol, 9.12.2017

  Mesto       Igralec                FED   Točke MBuch  Buch W-We
    1     (1) Zidar,Jernej           SLO    6.5  23.5  32.5  0.44  
    2     (4) Maver,Matej                   5.5  20.5  30.0  2.28  
    3     (3) Hojnik,Andraž                 5.5  19.5  28.0  2.07  
    4     (2) Kosem,Anton            SLO    5.0  23.0  32.0 -0.37  
    5     (5) Povirk,Juš                    4.5  20.5  29.0  1.35  
    6     (7) Babnik,Simona                 4.5  18.0  27.5  1.42  
    7     (9) Bado Koleša,Christian         4.0  20.5  27.5  1.05  
    8    (13) Hojnik,Anej                   4.0  18.0  24.0  0.69  
    9    (26) Zidar,Živa                    4.0  17.5  23.0  0.51  
   10    (11) Costantini,Mark               4.0  17.0  24.5  1.00  
   11    (20) Mehle,Lovro                   4.0  16.5  23.5  0.51  
   12    (17) Juvan Gospeti,Janže           3.5  21.5  29.5  0.47  
   13     (8) Babnik,Tadej                  3.5  21.0  28.0  0.22  
   14    (18) Kampuš,Iva                    3.5  18.0  24.0  0.09  
   15    (14) Hojnik,Anže                   3.5  15.5  23.5  0.42  
   16    (25) Višček,Val                    3.5  15.5  21.5  0.01  
   17     (6) Grujičič,Mark                 3.0  18.5  25.0 -0.57  
   18    (16) Jakopič,Mark                  3.0  16.0  23.0 -0.38  
   19    (19) Kuder,Ožbej                   3.0  15.5  21.5 -0.39  
   20    (15) Hudoklin,Matic                2.5  16.5  23.5 -0.62  
   21    (12) Divjak,Aljaž                  2.5  15.0  21.5 -0.91  
   22    (23) Petrovski,Val                 2.0  17.0  23.0 -1.29  
   23    (10) Baraga,Jakob                  2.0  12.5  16.5 -1.50  
   24    (24) Selšek,Mateja                 2.0  12.0  16.5 -1.50  
   25    (21) Ojstršek,Izak                 1.5  15.5  20.0 -2.00  
   26    (22) Ostrež,Nik                    0.5  13.0  18.5 -3.00  

Zahvaljujemo se Osnovni šoli Janka Modra za pomoč pri organizaciji tekmovanja.

Državno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Kranj 2017 – U12

Ekipa OŠ Janka Modra je še izboljšala dosedanjo najboljšo ekipno uvrstitev v kategoriji U12 na državnih prvenstvih- osvojili smo izvrstno 9. mesto.
(Jernej Zidar – 4/7, Anton Kosem – 4/7, Andraž Hojnik – 2,5/7 in Matej Maver – 3/7).

Članica ŠS TD Dol pri Ljubljani Ajda Lapanje pa je v ekipi OŠ Nove Jarše postala državna prvakinja v kategoriji deklet U12!

cof

Rezultati U12 – http://www.sah-zveza.si/rez/1704/sst1617osep/sst1617osepu12f_table.asp